Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Polopiryna Complex 8 sasz. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Polopiryna Complex 8 sasz.

1 opinia
Cena:
12,35 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Aspirin C 20 tabl. mus.

    26,90 zł
  • sizer

    Scorbolamid 20 drażetek

    9,52 zł
  • sizer

    Upsarin C 20 tabl.

    20,90 zł
  • sizer

    Aspirin C 10 tabl. mus.

    15,90 zł
  • sizer

    Vicks Sinex Aloes i Eukaliptus aerozol 15 ml

    18,19 zł
  • sizer

    Aspirin Pro 500 mg 20 tabl.

    15,90 zł
  • sizer

    Scorbolamid 40 drażetek

    18,08 zł

Opis

Lek wieloskładnikowy o skojarzonym działaniu składników.

Skład

Acidum acetylosalicylicum 500 mg, Phenylephryni bitartras 15,58 mg, Chlorphenamini meleas 2 mg.

Wskazania

Objawy przeziębienia i grypy takie jak: dreszcze, gorączka, bólgardła, bóle kostno-stawowe i mięśniowe, nadmierna wydzielina z nosa,bóle głowy ( spowodowane zmniejszeniem drożności zatok przynosowych wwyniku obrzęku błony śluzowej nosa i ograniczenia jego drożności),kichanie, łzawienie oczu.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 16 lat: 1 sasz. co 6-8 godz. Zawartość saszetki rozpuścić w szklance gorącej wody, wymieszać i wypić.

Działanie

Kwas acetylosalicylowy łączy działanie przeciwgorączkowe,przeciwbólowe i przeciwzapalne. Fenylefryna zmniejsza przekrwienie iobrzęk błony śluzowej, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruchkichania i łzawienia oczu. Chlorfenamina łagodzi objawy nieżytu nosa.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Przeziębienie i grypa