Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Panadol dla dzieci 100 ml - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Panadol dla dzieci 100 ml

1 opinia
Cena:
19,80 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Calpol 6 Plus 250mg/5ml syrop 100 ml

    21,29 zł
  • sizer

    Pedicetamol roztwór doustny 30 ml

    15,08 zł
  • sizer

    Pedicetamol roztwór doustny 60 ml

    22,47 zł

Zawiesina zawierająca w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.

Skład:
120 mg paracetamolu.

Wskazania:
Przeciwgorączkowo w czasie przeziębienia i grypy. Bóle różnego pochodzenia, na przykład: bolesne ząbkowanie, ból zębów, ból gardła.

Dawkowanie:
1 ml zawiesiny zawiera 24 mg paracetamolu. Miarka dozująca dołączona jest do opakowania. Dawkowanie ustala się wg masy ciała dziecka.

Działanie:
Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol. Nie przyjmować preparatu łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowie dziecka i niemowlaka