sizer
 • Nasic Kids 10 ml - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Nasic Kids 10 ml

1 opinia
Cena:
13,33 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Oxalin Junior żel do nosa 10 g
  13,60 zł
 • sizer
  Nasic 10 ml
  13,97 zł
 • sizer
  Otrivin 0,05% dla dzieci aerozol 10 ml
  16,26 zł
 • sizer
  Septanazal dla dzieci aerozol do nosa 10 ml
  14,69 zł

Dwuskładnikowy aerozol do nosa, który udrażnia nos i wspomaga regenerację błony śluzowej nosa.

Skład:

Xylometazolini hydrochloridum + Dexpanthenolum.

Wskazania:

Lek przeznaczony do stosowania u dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Stosowany w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz po przebytej operacji nosa - dla pobudzenia gojenia się błony śluzowej i poprawy drożności nosa.

Działanie:

Ksylometazolina obkurcza naczynia krwionośne, co prowadzi do zmniejszenia obrzęku i przekrwienia błony śluzowej nosa. Zmniejsza przekrwienia błony śluzowej nosa ułatwia oddychanie przez nos pacjentom, u których występują objawy niedrożności przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia i po przebytej operacji nosa. Deksopantenol jest pochodną pantotenowego, witaminy przyspieszającej gojenie się ran i biorące udział w procesie regeneracji błon śluzowych.

Przeciwskazania:

Uczulenie na ksylometazoliny chlorowodorek, deksopantenol lub którykolwiek z pozostałych składników leku, - jeśli występuje suche, zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa, - u dzieci w wieku poniżej 2 lat, - po zabiegach chirurgicznych prowadzonych drogą przeznosową i po operacjach przebiegających z odsłonięciem opony twardej.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Przeziębienie i grypa