Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Klimaktobon 60 kaps. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Klimaktobon 60 kaps.

1 opinia
Cena:
36,50 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Climea Forte 30 tabl.

  17,49 zł
 • sizer

  Menoplant Soy-a 40+ 60 kaps.

  25,57 zł
 • sizer

  OLIMP Menopauzin 30 tabl.

  25,73 zł

Łagodzi objawy menopauzy

Szyszki chmielu oraz ekstrakt z kłącza pluskwicy groniastej łagodzą nadmierne pocenie się, uderzenia gorąca, niepokój oraz zwiększoną drażliwość, dlatego preparat polecany jest kobietom w okresie klimakterium.

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciagu dnia: 
Dorośli: 2 kapsułki (2 razy dziennie po 1 kapsułce). W przypadku uczucia senności w ciagu dnia, zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek jednocześnie bezpośrednio przed snem. Nie zaleca się stosowania prepratu dłużej niż 6 miesiecy bez konsultacji z lekarzem.

Zalecana do spożycia dzienna porcja produktu (2 kapsułki) zawiera:
Sproszkowane szyszki Chmielu 244 mg, Ekstrakt z kłącza Pluskwicy Groniastej 14 mg oraz substancje pomocnicze

Uwaga:
Nie stosować u osób uczulonych na składniki produktu oraz w okresie ciąży i karmienia piersią. Leki stosowane w hormonalnej terapii zastępczej mogą być przyjmowane z Klimaktobonem po konsultacji z lekarzem. Preparat może nasilać działanie leków uspokajających oraz obniżających ciśnienie krwi, może wywierać wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę maszyn, może spowolnić szybkość reakcji, dlatego zaleca się zachować ostrożność i nie prowadzić pojazdów przez przynajmniej 2 godziny po zastosowaniu. Dotychczas nie zaobserwowano żadnych działań ubocznych w trakcie stosowania Klimaktobonu, jednakże w przypadku pojawienia się objawów sugerujących uszkodzenie wątroby (zmęczenie, utrata apetytu, zżółknięcie skóry i oczu, ostry ból w górnej części brzucha, nudności, wymioty, ciemna barwa moczu) należy zaprzestać przyjmowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Menopauza