Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Junior-Angin tabletki do ssania 24 szt. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Junior-Angin tabletki do ssania 24 szt.

1 opinia
Cena:
15,39 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Septolete Junior 18 pastylek do ssania

  13,47 zł
 • sizer

  Strepsils Junior 24 pastylki do ssania

  19,50 zł
 • sizer

  Cholinex Junior 16 pastylek do ssania

  14,50 zł

Tabletki do ssania  Junior-Angin:

 • Na ból gardła
 • Dla dzieci od 4 roku życia
 • Pyszny truskawkowy smak 

Porost Islandzki tworzy warstwę ochronną, która stanowi naturalną, bezpośrednią ochronę błony śluzowej jamy ustnej i gardła, podrażnionej przez ból. Warstwa ochronna łagodzi podrażnioną błonę śluzową gardła i zapobiega dalszemu wnikaniu drobnoustrojów. Ból gardła jest łagodzony, a gardła naszych milusińskich są chronione przed dalszym podrażnieniem.

Podczas ssania tabletek junior-angin uwalniany jest porost islandzki, który równomiernie pokrywa błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Ssanie dodatkowo stymuluje wydzielanie śliny, która nawilża podrażnioną błonę śluzową.

Oprócz porostu islandzkiego tabletki do ssania junior-angin.  Pantotenian wapnia jest niezwykle dobrze tolerowanym składnikiem o naturalnym pochodzeniu, otrzymywany jest z witaminy kwasu pantotenowego, który znany jest ze swoich właściwości nawilżających. Co więcej, pantotenian wapnia wzmacnia kojące działanie porostu islandzkiego na błonie śluzowej, podrażnionej kiedy dziecko cierpi na ból gardła. 

Dakowanie:
Dorośli i dzieci od 4. roku życia: w razie potrzeby co 2-3 godzin 1 tabletka do ssania. Maksymalnie 3 tabletki dziennie. Może być stosowany u dzieci, które potrafią bezpiecznie ssać tabletkę

Najpopularniejsze produkty w kategorii Przeziębienie i grypa