sizer
 • Falvit mama 30 tabl. powl. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Falvit mama 30 tabl. powl.

23,61 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Elevit Pronatal 100 tabl. powl.
  173,25 zł
 • sizer
  Doppelherz Aktiv Mama 60 kaps.
  39,79 zł
 • sizer
  Prenatal Classic 90 tabl.
  51,20 zł
 • sizer
  Prenatal UNO 30 kaps.
  25,90 zł

Falvit mama to zestaw witamin i składników mineralnych wzbogacony o wyciąg z żurawiny. Skład preparatu został skomponowany specjalnie z myślą o kobietach w ciąży i matkach karmiących piersią, które chcą wesprzeć swój organizm w tym wyjątkowym okresie. Odpowiednio dobrana kompozycja składników pomaga uzupełnić organizm przyszłej mamy w najważniejsze w tym czasie witaminy i składniki mineralne. Dodatkowo preparat został wzbogacony o ekstrakt z żurawiny.

Dlaczego warto sięgnąć po Falvit mama?

Kobiety w ciąży wymagają wyjątkowej troski – potrzebna jest szczególna dbałość o zdrowie, dobre samopoczucie i prawidłowy rozwój dziecka.

Podczas ciąży kobieta powinna szczególnie zadbać o zdrową dietę, która składa się z dużej ilości warzyw i owoców, nabiału, kasz, ryb i chudego mięsa. Jest to najlepsze źródło witamin i składników mineralnych niezbędnych zarówno do prawidłowego funkcjonowania jej organizmu, jak i rozwoju dziecka.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na witaminy oraz składniki mineralne w tym wyjątkowym okresie obok racjonalnego odżywiania, warto swoją dietę uzupełniać preparatami wielowitaminowymi.

Do stosowania w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminy i składniki mineralne, szczególnie u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Sposób użycia:

1 tabletka dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ciąża i dziecko