sizer
 • Entitis Baby Smak bananowy 30 sasz. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Entitis Baby Smak bananowy 30 sasz.

59,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Entitis smak truskawkowy 30 pastylek do ssania
  40,58 zł
 • sizer
  Entitis Baby smak neutralny 30 sasz.
  58,90 zł
 • sizer
  Entitis smak miętowy 30 pastylek do ssania
  60,38 zł
 • sizer
  Entitis smak truskawkowy 14 pastylek do ssania
  37,70 zł

OPIS

ENTitis baby zawiera w swoim składzie probiotyczny szczep Streptococcus salivarius K12, który został wyizolowany z jamy ustnej dziecka, które przez ostatnich 6 lat nie miało żadnych dolegliwości ze strony ucha, nosa i gardła.
To pierwszy na świecie doustny preparat zawierający S. salivarius K12, który wspiera produkcję korzystnych dla organizmu lantybiotyków działających antagonistycznie na drobnoustroje patogenne.

 SKŁAD

maltodekstryna, proszek bananowy, Streptococcus salivarius K12, cholekalcyferol (witamina D).

 PRZEZNACZENIE

ENTitis jest polecany dla wszystkich niemowląt od 6. miesiąca życia i dzieci, a w szczególności:
- dla dzieci przebywających w dużych skupiskach (np. żłobek, przedszkole),
- dla dzieci mających zwiększoną skłonność do odczuwania dyskomfortu ze strony ucha, nosa, gardła, w celu odbudowania korzystnej mikroflory,
- dla dzieci po zakończonej kuracji antybiotykowej,
- w celu wspomagania organizmu w okresie jesienno-zimowym

 SPOSÓB UŻYCIA

Zawartość saszetki ENTitis baby należy przyjmować przed snem po umyciu zębów, tak, aby przez noc szczep mógł skutecznie skolonizować jamę ustną i nosogardziel. ENTitis  baby  należy  podawać  dziecku  przez  około  5  minut  tak,  aby maksymalnie wydłużyć kontakt preparatu ze śluzówką jamy ustnej dziecka. W tym celu można wykorzystać smoczek dziecka. Otwórz saszetkę i wysyp jej zawartość do czystego kieliszka. Wilgotny smoczek zanurz w proszku. Smoczek z proszkiem umieść w buzi dziecka i poczekaj ok. 30 sekund, aż proszek się rozpuści. Powtarzaj czynność do momentu aż podasz dziecku całą porcję z saszetki.
ENTitis  baby  można  również  podawać  w  postaci  zawiesiny  doustnej  za pomocą specjalnego smoczka do podawania preparatów. W przypadku dzieci, które nie korzystają ze smoczka zawartość saszetki można rozpuścić w niewielkiej ilości wody i podawać łyżeczką małymi porcjami przez około 5 minut.
Nie należy popijać bezpośrednio po spożyciu. Nie stosować razem z antybiotykiem i preparatami o działaniu przeciwbakteryjnym.

 WŁAŚCIWOŚCI

ENTitis baby to efekt ponad 30 lat badań naukowych. Został opracowany z myślą o niemowlętach i dzieciach narażonych na zaburzenia równowagi fizjologicznej mikroflory jamy ustnej i nosogardzieli.

 ZALECANE DZIENNE SPOŻYCIE

Zawartość 1 saszetki dziennie przez minimum 3 miesiące.

 OSTRZEŻENIA

Suplement diety. Nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt przeznaczony dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia i dzieci. Należy pamiętać, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia mają istotne znaczenie.
Nie należy stosować przy stwierdzeniu nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ciąża i dziecko