Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Eliksir z granatów koncentrat 500ml Dr. Jacobs - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Eliksir z granatów koncentrat 500ml Dr. Jacobs

1 opinia
Cena:
117,88 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  GranaProstan ferment 100 kaps.

  142,70 zł
 • sizer

  Vigana Granat 1000 ml

  34,90 zł
 • sizer

  Oleofarm Sok z granatu GranVital 490 ml

  17,90 zł
 • sizer

  Granat sok 500 ml ekamedica

  24,05 zł
 • sizer

  Granat sok 1000 ml ekamedica

  37,27 zł
 • sizer

  Oleofarm Sok z rokitnika 490 ml

  18,90 zł
Postać
Sok
Działanie
Główne składniki
Sposób aplikacji

Czysty koncentrat soku i miąższu z owoców granatu, częściowo poddanych żywej fermentacji za pomocą bakterii probiotycznych. Dzięki temu jest łagodny dla żołądka i łatwoprzyswajalny. Ma także przyjemny, owocowo-korzenny smak.

Na jedną butelkę tego wyjątkowego koncentratu, zwanego często napojem młodości, zużyto ok. 50 najlepszej jakości, świeżych, dojrzałych na słońcu owoców granatu. Metoda wytwarzania próżniowego i żywej fermentacji pozwalają zachować maksymalną ilość bioaktywnych i łatwo przyswajalnych polifenoli. Dlatego koncentrat ten zawiera wszystko co najlepsze w granacie, który już od starożytności zwany jest „owocem życia”.

Wysoka bioaktywność – tylko jedna łyżeczka 10 ml Eliksiru zawiera tyle wysoce bioaktywnych antyutleniaczy co 1 butelka dobrego czerwonego wina lub 0,5 l zielonej herbaty.
Jednabutelka (500ml) koncentratu z granatu Dr.Jacob’s posiada mocprzeciwutleniającą   TEAC 225 mmoloraz zawiera 15 000mg polifenoli. 20ml ekstraktu posiada mocprzeciwutleniającą 9 mmolTEAC i zawiera 600mg polifenoli.

Polifenole mają korzystny wpływ na stan naczyń krwionośnych i serce, panowie mogą go stosować dla prostaty. Polifenole, jako silne antyutleniacze, spowalniają procesy starzenia się komórek, dodają witalności i mają wpływ na zapobieganie podnoszeniu się poziomu cholesterolu. Są ważnym elementem diety, szczególnie po 45 roku życia.

 

Ponad200 badań naukowych w ostatnich latach potwierdziło pozytywny wpływowoców granatu na zdrowie.

 

Adnotacja – w  związku z zapytaniami Klientów spowodowanymi ukazaniem się gdzieś w mediach informacji o rzekomej szkodliwości preparatów z granatu (niekorzystny wpływ na wątrobę) informujemy, że wątrobie zaszkodzić może ekstrakt lub wywar ze zdrewniałych skórek lub kory granatu. Produkty Dr. Jacob’s są bezpieczne gdyż są wolne od takich substancji – zrobione są jedynie z soku i miąższu owoców granatu.

Polifenole z granatu korzystnie wpływają na naczynia: wspomagają ich elastyczność, mogą obniżać poziom cholesterolu (LDL). 

Eliksir z granatów Dr. Jacob’s nie posiada sobie równych jeśli chodzi o moc spowalniania procesu starzenia (duża ilość antyoksydantów), dlatego też nazywany jest eliksirem młodości. Zawiera 21 razy więcej antyoksydantów niż świeży sok z granatów i dużo razy więcej od znanych napojów o działaniu przeciwutleniającym.

 

Moc antyoksydacyjna - Eliksir z granatów Dr. Jacob's

 

 

Eliksir z granatu stosuje się:

– dla naczyń i serca

– dla prostaty

– w celu wzmożenia witalności i wydolności

– w celu wzmocnienia odporności

– przy kuracjach oczyszczających i "odmładzających"

 

10 ml eliksiru z granatu zawiera tyle wysoce bioaktywnych antyutleniaczy co 1 butelka dobrego czerwonego wina lub 0,5 l zielonej herbaty.

 

Sposób spożywania:

– zalecana dawka dzienna: 10 ml

– przy wzmożonym zapotrzebowaniu: dwa razy 10 ml.

 

Spożywać rozcieńczony w szklance wody lub soku 20 minut przed lub 2 godziny po posiłku.

Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 7 tygodni. Przed użyciem wstrząsnąć. Wytrącający się osad jest naturalny. Poszczególne partie produktu mogą różnić się konsystencją i kolorem (zależnie od partii surowca), co nie ma wpływu na jakość i zawartość substancji aktywnych.

Nie łączyć z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.

 

Skład:

koncentrat soku i miąższu owoców granatu – częściowo przefermentowany (97%), naturalny aromat (ekstrakt waniliowy), substancja żelująca (pektyna), przyprawy (0,1%).

 

Wartość odżywcza 100ml koncentratu:

Wartość energetyczna

1248 kJ / 294 kcal

Białko

2,3g

Węglowodany

69g

Cukier owocowy

67g

Tłuszcze

0,1g

Nasycone kwasy tłuszczowe

0,06g

Błonnik

3g

Sód

< 0,03g

Ilość polifenoli

3000mg

Moc antyutleniająca TEAC

45 mmol

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowa żywność