sizer
  • Efferalgan czopki 300 mg 10 szt. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Efferalgan czopki 300 mg 10 szt.

8,25 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    Paracetamol Hasco syrop smak truskawkowy 150 ml
    8,38 zł
  • sizer
    Nurofen czopki dla dzieci 60 mg 10 czopk.
    14,18 zł
  • sizer
    Nurofen czopki dla dzieci 125 mg 10 czopk.
    17,33 zł
  • sizer
    Efferalgan czopki 80 mg 10 szt.
    7,95 zł
  • sizer
    Efferalgan czopki 150 mg 10 szt.
    7,99 zł
  • sizer
    Paracetamol Hasco 125 mg czopki 10 sztuk
    3,23 zł
  • sizer
    PARACETAMOL HASCO 250 mg czopki 10 sztuk
    4,99 zł

Czopki doodbytnicze z paracetamolem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Skład 300 mg paracetamolu.

Wskazania:
Podwyższona temperatura ciała, leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia, bóle różnego pochodzenia.

Dawkowanie:
Doodbytniczo. Zalecana dawka dobowa: 60 mg na kg masy ciała (w dawkach podzielonych). Dzieci w wieku od 6 do 8 lat: 1 do 4 razy na dobę po 1 czopku, od 9 do 15 lat: 1 do 5 razy na dobę po 1 czopku.

Działanie:
Przeciwgorączkowe, przeciwbólowe. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej.

Przeciwskazania:
Uczulenie na paracetamol lub inne składniki preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Choroba alkoholowa.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Dzieci i niemowlęta