Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Durex Play 2 w 1 z Aloesem 200 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Durex Play 2 w 1 z Aloesem 200 ml

1 opinia
Cena:
26,90 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Durex Play perfect glide żel intymny 50 ml

    26,49 zł

Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny zawiera aloes znany z łagodzących właściwości, idealny do wzbogacenia przyjemności z masażu.Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem jest lekki, gładki i jedwabisty oraz wystarczająco delikatny, by używać go do masażu całego ciała oraz okolic intymnych. Nie klei się i jest bezzapachowy. Specjalnie zaprojektowana butelka jest wyposażona w wyjątkowy aplikator masujący dla zapewnienia dodatkowych wrażeń.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA

Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych.

INFORMACJE O UŻYTKOWANIU

Zdejmij wieczko, delikatnie naciśnij i rozprowadź na skórze w dowolnym miejscu.

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Durex Play 2 w 1 żel do masażu i nawilżający żel intymny z aloesem jest rozpuszczalny w wodzie i łatwo się zmywa. Nie klei się i nie zostawia plam, ale należy unikać kontaktu z oczami. W przypadku wystąpienia podrażnienia należy przerwać stosowanie lubrykantu. Jeśli podrażnienie się utrzymuje lub przez cały czas jest wymagane dodatkowe nawilżenie lubrykantem, należy skontaktować się z lekarzem.

Zużyć w ciągu 3 miesięcy od otwarcia opakowania. Mimo że produkt nie jest niebezpieczny w razie połknięcia, należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów Durex, skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem telefonu 801 115 111 lub 22 541 91 15.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Seks i antykoncepcja