Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Audispray Junior Aerozol 25 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Audispray Junior Aerozol 25 ml

1 opinia
Cena:
27,97 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Fonix Higiena Uszu spray 30 ml

    14,80 zł
Produkt naturalny, który zawiera hipertoniczny, mikrobiologicznie testowany roztwór wody morskiej.
 
Wskazania:
 
Rozrzedza i rozpuszcza woskowina uszną i pomaga przy jej usuwaniu drogą naturalną. Audispray Junior usuwa nadmiar małżowiny usznej, kurz i inne zanieczyszczenia bardzo delikatnym sposobem i jest prewencją w powstaniu korka woskowinowego.
 
Dawkowanie:
 
Jeden wtrysk do każdego ucha 2-3x tygodniowo. U dzieci, które produkują zwiększone ilości małżowiny można aplikować codziennie. Porady praktyczne: Nałożyć nasadę. Nacisnąć nasadę przez 1 sekundę i spray trzymać w pionowej pozycji. Następnie masować dolną część ucha przez 10 sekund. Głowę przechylić na stronę, żeby nadmiar płynu wyciekł.Nasadę dozownika po każdym zastosowaniu opłukać ciepłą wodą.
 
Przeciwskazania:
 
Nie należy stosować u dzieci do lat 3.Nie odpowiedni w przypadku zapalenia ucha środkowego, perforacji bębenka, bóli uszów, dzieci, które przeszły chorobę uszną. Jeżeli Audispray nie jest regularnie używany, może dojść do zatkania nasady przez oddziaływanie soli, które wewnątrz krystalizują. W takim przypadku należy buteleczkę bez nasady zanurzyć na 30 minut do ciepłej wody.
Najpopularniejsze produkty w kategorii Ciąża i dziecko