Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Antidral płyn na skórę (100 mg/g) 50 ml - 1 - Apteka HIT
 • Antidral płyn na skórę (100 mg/g) 50 ml - 2 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Antidral płyn na skórę (100 mg/g) 50 ml

1 opinia
Cena:
28,65 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Medispirant antyperspirant roll-on 50 ml

  29,99 zł
 • sizer

  Medispirant żel do stóp i dłoni 50 ml

  19,90 zł
 • sizer

  Medispirant żel pod prysznic 180 ml

  19,99 zł
 • sizer

  Medispirant chusteczki 20 szt.

  13,90 zł

Wskazania: lek  stosuje się zewnętrznie na nadmiernie pocące się powierzchnie skóry, tj. na skórę stóp, pach i dłoni. Antidral likwiduje lub łagodzi przykre dolegliwości, związane z nadmiernym poceniem się. 

Skład: 1g płynu zawiera: substancję czynną: glinu chlorek 100mg oraz substancje pomocnicze: glicerol, etanol, woda oczyszczona, hydroksyetyloceluloza.

Działanie: Antidral zawiera chlorek glinu, który zmniejsza aktywność gruczołów potowych poprzez denaturację białek zawartych w gruczołach i łączenie się z włóknami fibrynowymi, stanowiącymi zakończenia gruczołów wydzielania zewnętrznego. Po zastosowaniu płynu ciśnienie wewnątrz światła przewodu potowego wzrasta (system sprzężenia zwrotnego), w wyniku czego zahamowane zostaje wydzielanie potu z gruczołów potowych. Pozostałe składniki leku ułatwiają wchłanianie substancji czynnej oraz znacznie ograniczają możliwość wystąpienia zakażeń naskórka. 

Sposób użycia: płyn stosuje się zewnętrznie. Antidral należy stosować codziennie na noc (kiedy aktywność gruczołów potowych jest mniejsza), po dokładnym umyciu i osuszeniu skóry (unikać tarcia). W przypadku mniej intensywnego pocenia się wskazane jest stosowanie płynu co drugi lub co trzeci dzień, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, nie stosować na uszkodzoną skórę, unikać kontaktu płynu Antidral z błoną śluzową i oczami.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Problemy skórne