• Wysyłka 24h
Nanobiotic Med Silver Wash & Protect Mydło z...
Nanobiotic Med Silver Wash & Protect Mydło z nanosrebrem antybakteryjne 500 ml

Nanobiotic Med Silver Wash & Protect Mydło z nanosrebrem antybakteryjne 500 ml

Wyrób medyczny inny
9
23,05 zł
Brutto
Dostępny

Karta produktu - formy dostaw
 

Mydło w żelu do rąk i ciała ze srebrem aXonnite® o działaniu oczyszczającym i antybakteryjnym do codziennego mycia i ochrony skóry przed bakteriami i wirusami.

Zawiera nanocząstki srebra aXonnite® o silnym działaniu antybakteryjnym i ochronnym oraz miedzi aXonnite® o działaniu przeciwgrzybiczym. Aktywne składniki mydła, takie jak panthenol o właściwościach łagodzących podrażnienia, pielęgnujących i regenerujących skórę, korzystnie wpływają na wzmocnienie jej warstwy hydrolipidowej.

Nanobiotic Silver Wash&Protect jest delikatne w działaniu na skórze dłoni i ciała. Nie zawiera sztucznych konserwantów. Doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry. Przeznaczone jest do codziennego stosowania.

Z uwagi na właściwości srebra aXonnite, zapobiega rozwojowi szkodliwych mikroorganizmów na końcówkach dyszy dozownika, zwiększając bezpieczeństwo ich użytkowników.

Produkt zawiera nanocząstki aXonnite wytwarzane zgodnie z normą dla wyrobów medycznych ISO 13485.

Jednostka
-
Waga
0
Min temperatura
-273.15
Max temperatura
728.85
Data ważności
BLOZ7
9
Postać
-
ID towaru
24281
Nazwa międzynarodowa
-
Dawka
-
Opakowanie
500 ml
Bloz07
9090974
Rodzaj
Wyrób medyczny inny
Wyrób medyczny inny
24278
10 Przedmioty
5906874585023
Produkt dodany do ulubionych