• Wysyłka 24h
Olimp Arthroblock forte 60 kaps.
Olimp Arthroblock forte 60 kaps.

Olimp Arthroblock forte 60 kaps.

OLIMP LABORATORIES
Suplement diety
3
8059911
40,67 zł
Brutto
Dostępny

Karta produktu - formy dostaw
 

Preparat przeznaczony:
Dla osób dążących do utrzymania prawidłowego funkcjonowania elementów narządu ruchu, takich jak chrząstka stawowa i kości, polecany w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz obciążonych wysiłkiem fizycznym a także dla osób z nadwagą oraz w podeszłym wieku.

Badania naukowe udowodniły, że:

  • siarczan glukozaminy i siarczan chondroityny – to składniki naturalnie występujące w organizmie ludzkim. Glukozamina to składnik strukturalny glikozaminoglikanów – substancji wchodzących w skład tkanki łącznej natomiast siarczan chondorityny jest ważnym elementem konstrukcyjnym chrząstki stawowej będąc częściowo odpowiedzialnym za jej odporność na ściskanie.
  • kwas hialuronowy – jest jednym z głównych składników tkanki łącznej, głównie tkanki stawowej.
  • ekstrakt Boswellia serrata – mianowany na 60%-ową zawartość kwasu boswelinowego - działa wspomagająco w utrzymaniu elastyczności oraz komfortu stawów;
  • ekstrakt z korzenia imbiru (Zingiber officinale L.) – przyczynia się do zachowania ruchliwości stawów oraz zapobiegania uczuciu porannej sztywności stawów;
  • witamina C – przyczynia się do prawidłowego przebiegu procesu syntezy kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki (w tym chrząstki stawowej) i kości;
  • chelat aminokwasowy manganu ALBION® - to źródło wysoko przyswajalnego manganu, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych. 

Zalecania dzienna porcja:
1 kapsułka 1-2 razy dziennie lub inaczej po konsultacji z lekarzem. Preparat zaleca się stosować przez 2-3 miesiące i w razie potrzeby ponownie po 1-2 miesiącach przerwy.

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 
2 kapsułki
Siarczan glukozaminy 2KCl
w tym siarczan glukozaminy
500 mg 1000 mg
375 mg 750 mg
Siarczan chondroityny
100 mg 200 mg
Kwas hialuronowy
25 mg 50 mg
Ekstrakt Boswellia serrata (60% kwasu boswelinowego) 50 mg 100 mg
Ekstrakt imbiru (5% gingeroli) 50 mg 100 mg
Witamina C
30 mg (37,5%*) 60 mg (75%*)
Mangan (z chelatu aminokwasowego Albion®)
1 mg (50%*) 2 mg (100%*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu  dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Uwaga: W przypadku cukrzycy, w okresie ciąży i karmienia piersią, dzieci i młodzieży, osób z upośledzoną tolerancją glukozy, ryzykiem chorób układu sercowo-naczyniowego oraz w przypadku stosowania leków przeciwzakrzepowych, stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem. Zawiera składniki pochodzące ze skorupiaków. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Max temperatura
25
Data ważności

2027.02.05
2027.08.11
BLOZ7
3
8059911
Postać
-
ID towaru
4135
Nazwa międzynarodowa
-
Dawka
-
Opakowanie
60 kaps.
Bloz07
8059911
Jednostka
-
Waga
0
Min temperatura
15
Rodzaj
Suplement diety
Suplement diety
4134
10 Przedmioty
5901330011696
Produkt dodany do ulubionych