Olejek do mycia o biodegradowalnej formule, uzupełnia lipidy, koi podrażnienia i świąd przez 24H
Dla całej rodziny, od 1 dnia życia. Do skóry wrażliwej, suchej, bardzo suchej z tendencją do alergii lub atopii.
Olejek do mycia i kąpieli, który zastąpi wszystkie inne produkty do higieny: żel pod prysznic, płyn do kąpieli, szampon, płyn do higieny intymnej, preparat do mycia twarzy i do demakijażu, mydło do rąk. Nie podrażnia oczu.
TOPIALYSE HUILE LAVANTE to bardzo wydajny i skuteczny preparat do oczyszczania skóry także bardzo wrażliwej. Razem z nim komfortowo wykonasz pierwszy krok w codziennej rutynie pielęgnacyjnej. Koi podrażnienia, redukuje uczucie świądu. Biodegradowalna formuła jest bogata w składniki nawilżające i uzupełniające lipidy w skórze, ma działanie odżywcze, zapobiega wysuszeniu skóry, chroni przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi (temperatura, tarcie) a także przed niekorzystnym wpływem twardej wody. Jedwabista, otulająca konsystencja zapewnia 24-godzinne nawilżenie przynosząc natychmiastowy i długotrwały komfort. Pozostawia skórę miękką, delikatnie pachnącą.
Na pewno Topialyse Huile Lavante stanie się ulubionym produktem całej rodziny!
OTULAJĄCY OLEJEK, KTÓRY POKOCHASZ OD PIERWSZEGO UŻYCIA!
- 100% badanych osób potwierdziło, że łagodzi świąd spowodowany suchą skórą
- 100% badanych osób potwierdziło, że ich skóra jest intensywnie odżywiona i długotrwale ukojona
Testowany na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną, okulistyczną i ginekologiczną. Hipoalergiczny. Fizjologiczne pH.
Składniki INCI
LAB16.16/D.10 – INGREDIENTS: AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE, SODIUM LAUROAMPHOACETATE, COCO-BETAINE, NIACINAMIDE, CITRIC ACID, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, POLYGLYCERYL-3 COCOATE, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) SEED OIL, SODIUM CITRATE
Jak stosować?
Do codziennego użytku. Niemowlęta od 1 dnia życia (z wyjątkiem wcześniaków przebywających na oddziale neonatologii), dzieci, dorośli, kobiety w ciąży. Nie szczypie w oczy.
Olejek do mycia, i kąpieli, który zastąpi wszystkie inne produkty do higieny: żel pod prysznic, płyn do kąpieli, szampon, płyn do higieny intymnej, preparat do mycia twarzy i do demakijażu, mydło do rąk
Pod prysznic: nałożyć na mokrą skórę i spienić, a następnie spłukać i delikatnie osuszyć skórę bez pocierania.
Do kąpieli: dodaj odpowiednik trzech pełnych pompek podczas napełniania wanny.
Łatwo się spłukuje. Nie pozostawia śliskich śladów w wannie lub pod prysznicem.
Pamiętaj, aby poddać recyklingowi puste opakowanie:
Butelka 1L:
• Butelka w 100% nadaje się do recyklingu, • Dozownik : Prosimy o sprawdzenie lokalnych przepisów w celu uzyskania wskazówek.
ROZWIĄZANIE WIN-WIN
Zmniejsz zużycie plastiku i używaj wkłady uzupełniające:
1L eco-refill = 2,5 x 400 ml butelek = 81,5% mniej plastiku!
Oszczędzaj pieniądze: eko-wkład kosztuje
- Opakowanie
- 1 l
woreczek - Bloz07
- 7085515
- Jednostka
- op
- Waga
- 0
- Min temperatura
- -273.15
- Max temperatura
- 728.85
- Data ważności
- 2026.12.28
2027.07.28
2027.09.28
2028.06.28 - Postać
- -
- ID towaru
- 30527
- Nazwa międzynarodowa
- -
- Dawka
- -
- Stan
- Nowy
- EAN
- 3662361002016
- Kod producenta
- 3662361002016
- Marka
- SVR
- Problem skóry
- nie dotyczy
- Pojemność
- 1000
- Wielkość
- Produkt pełnowymiarowy
Pocztex Thermo Tracking
DPD
InPost
Inpost Paczkomaty 24/7
Odbiór w InPost Paczkomaty 24/7