sizer
  • Panadol 500 mg 12 tabl. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Panadol 500 mg 12 tabl.

5,45 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    Panadol Extra 12 tabl.
    8,99 zł
  • sizer
    Panadol Extra 24 tabl.
    13,64 zł
  • sizer
    Biofarm Paracetamol 500 mg 20 tabl.
    5,00 zł
  • sizer
    Panadol 500 mg 48 tabl.
    15,96 zł
  • sizer
    Paracetamol APTEO MED 0,5 g 50 tabl.
    12,90 zł

Opis:

Preparat zawierający w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.

Skład:

Paracetamol - 500mg.

Wskazania:

Bóle głowy, gardła, migreny, bóle zębów, bóle kostne, stawowe i mięśniowe, bóle menstruacyjne. Przeziębienia i stany grypopodobne.

Dawkowanie:

Dorośli: W zależności od nasilenia dolegliwości - 1 do 2 tabletek co 4 godziny. Leku nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Dzieci (6-12 lat): W zależności od nasilenia dolegliwości 0,5 lub 1 tabletkę.

Działanie:

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na paracetamol. Nie przyjmować preparatu łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Kobieta w ciąży, karmiąca piersią