sizer
  • Efferalgan Vitamina C 20tabl. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Efferalgan Vitamina C 20tabl.

13,90 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    Upsarin C 20 tabl.
    19,99 zł
  • sizer
    Upsarin C 10 tabl.
    7,35 zł
  • sizer
    Efferalgan 500 mg 16 tabl. musujących
    11,49 zł
  • sizer
    Apap ból i gorączka C Plus 10 tabletek musujących
    13,50 zł

Opis:

Musujące tabletki z witaminą c, stosowane w stanach grypowych

Skład:

Paracetamol, witamina C

Wskazania:

Stany gorączkowe, grypa, przeziębienie. Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, mięśniowe), nerwobóle.

Dawkowanie:

Dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia: 1-2 tabletki 1-3 razy dziennie w dużej ilości wody. Dzieci: od 7 do 13 roku życia: 0,5-1 tabletki 1-3 razy dziennie w dużej ilości wody, od 13 do 15 roku życia 1-1,5 tabletki 1-3 razy dziennie w dużej ilości wody.

Działanie:

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.

Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na lek, astmę oskrzelową, cierpisz na schorzenia wątroby, nerek, anemia. Przyjmowanie innych preparatów zawierających paracetamol, leki przeciwzakrzepowe, nasenne, przeciwpadaczkowe, rifampicynę, kwas acetylosalicylowy, metoklopramid.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ból mięśni i stawów