sizer
  • Apap Noc 24 tabl - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.
Powiązane produkty
  • sizer
    Apap 500 mg 12 tabl
    7,50 zł
  • sizer
    Apap 500 mg 24 tabl
    11,90 zł
  • sizer
    Apap 500 mg 50 tabl
    16,47 zł
  • sizer
    Apap Extra 10 tabl
    9,50 zł
  • sizer
    Apap Noc 50 tabl
    25,90 zł
  • sizer
    Paracetamol Accord 500 mg 50 tabl.
    12,90 zł

Połączenie działania bezpiecznego środka przeciwbólowego z łagodnym składnikiem ułatwiającym zasypianie w postaci tabletek.

Skład:
Paracetamol 500 mg, chlorowodorek difenhydraminy 25 mg.

Wskazania:
Bóle różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą. Trudności w zasypianiu spowodowane bólem.

Dawkowanie:
Dorośli i dzieci powyżej 13 roku życia: 1-2 tabletki 30 minut przed snem.

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, ułatwiające zasypianie, uspakajające.

Przeciwskazania:
Schorzenia nerek, wątroby, zaburzenia rytmu serca, uzależnienie od alkoholu. Przyjmowanie innych leków zawierających paracetamol, leków przeciwzakrzepowych, leków z grupy inhibitorów MAO (monoaminooksydazy), leków

Najpopularniejsze produkty w kategorii Preparaty nasenne