sizer
  • Apap Junior 250 mg 10 sasz - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Apap Junior 250 mg 10 sasz

12,90 zł
Powiązane produkty
  • sizer
    Calpol 6 Plus 250mg/5ml syrop 100 ml
    19,90 zł
  • sizer
    Paracetamol Hasco syrop smak truskawkowy 150 ml
    8,38 zł
  • sizer
    Apap dla dzieci Forte zaw. doust. 85 ml
    17,50 zł
  • sizer
    Paracetamol Hasco 125 mg czopki 10 sztuk
    3,23 zł
  • sizer
    Paracetamol Hasco 80 mg czopki 10 sztuk
    3,38 zł
  • sizer
    Paracetamol farmina 125mg czopki 10 sztuk
    5,90 zł
Postać
Główne składniki
Część ciała
Sposób aplikacji
Wiek

Opis

Saszetki do rozpuszczania na języku o smaku truskawkowo-waniliowym,polecane w leczeniu gorączki i bóli u dzieci od 4 roku życia.

Skład:

1 sasz: 250 mg paracetamolu.

Wskazania:

Saszetki do rozpuszczania na języku o smaku truskawkowo-waniliowym,polecane w leczeniu gorączki i bóli u dzieci od 4 roku życia.

Dawkowanie:

Zwykle jednorazowa dawka wynosi 10-15mg paracetamolu na kg masyciała. Odpowiedni odstęp między dawkami zależy od objawów i maksymalnejcałkowitej dawki dobowej. Należy zachować conajmniej 6 godz. odstępmiędzy dawkami, co oznacza podawanie leku maksymalnie 4 razy na dobę. Dzieci od 4-8 lat (17kg-25kg) 1 sasz. maksymalnie 4 na dobę. Dzieci od 8- 12 lat (26kg-40kg) 2 saszetki, maksymalnie 6 sasz. na dobę.

Działanie:

Przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

 

Najpopularniejsze produkty w kategorii Gorączka