Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
 • Pyralgina Termo Hot plaster 1 szt. - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Pyralgina Termo Hot plaster 1 szt.

1 opinia
Cena:
3,80 zł
Powiązane produkty
 • sizer

  Pyralgina 12 tabl.

  13,50 zł
 • sizer

  Pyralgina Gorączka 500 mg 6 saszetek

  13,30 zł
 • sizer

  Itami plastry lecznicze 140 mg 10 szt.

  53,90 zł
 • sizer

  Pyralgina 20 tabl.

  20,90 zł
 • sizer

  Nurofen Mięśnie i Stawy Plastry lecznicze 2 szt.

  30,90 zł
 • sizer

  Nurofen Mięśnie i Stawy Plastry lecznicze 4 szt.

  48,50 zł

Opis

Plastry rozgrzewające na bóle mięśni i stawów. Pyralgina Termo Hot toplaster jednorazowy, do stosowania wyłącznie zewnętrznego na skórę lubodzież bezpośrednio przylegającą do ciała (w przypadku, kiedy odczuwanatemperatura jest zbyt wysoka).

Skład

Sproszkowane żelazo, woda, sól, węgiel aktywowany, wermikulit.

Wskazania

Przynoszą ulgę w bólach pleców, ramion, krzyża, szyi, w bólach reumatycznych.

Dawkowanie

Ostrożnie otworzyć opakowanie plastra, rozrywając folię wzaznaczonym, naciętym miejscu.Wyjąc plaster z foliowego opakowania.Usunąć taśmę ochronną plastra, która znajduje się po stroniezawierającej środek klejący.Plaster Rozgrzewający nakleja się bezpośrednio na skórę, w miejscu bólumięśniowego. Odczucie ciepła i ulgi jest natychmiastowe.Plaster stopniowo rozgrzeje się do temperatury ok. 52°C.W celu uzyskania jak najlepszych efektów, plaster powinien pozostaćprzyklejony przez 10 godzin.Jeśli konieczne, plaster można przykleić w tym samym miejscu dopiero po24 godzinach.Plaster można stosować w połączeniu z doustnymi lekami przeciwbólowymi.

Działanie

Rozluźnia głębokie partie mięśni przynosząc ulgę w bólach mięśni,pleców, ramion, szyi. Przez 12-14 godzin plaster zapewnia penetrujące wgłąb ciała ciepło, które powoduje odprężenie napiętych, obolałychmięśni, wzmagając miejscowe krążenie krwi i łagodząc ból.Plaster działa bezpośrednio w miejscu bólu, szybko przywraca aktywność ipozwala zapomnieć o bólu i dolegliwościach.

Przeciwskazania

Nie może być stosowany:u dzieci poniżej 12 lat,u osób, które nie są w stanie usunąć plastra w przypadku wzrostu temperatury do poziomu nietolerowanego przez skórę lub ciało, na uszkodzoną, podrażnioną skórę a także w miejscu po urazie lub iniekcji, podczas kąpieli lub w trakcie prysznica,w czasie snu, w miejscu iniekcji (zastrzyku),równocześnie z innymi produktami leczniczymi stosowanymi miejscowo na skórę.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Leki przeciwbólowe