sizer
 • Ibuvit D 400 Twist-off 30 kaps. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Ibuvit D 400 Twist-off 30 kaps.

1 opinia
Cena:
11,20 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Bobik DHA 30 kaps. twist-off
  24,36 zł
 • sizer
  Ibuvit D3 1000 + K2 MK-7 Omega 3 30 kaps.
  20,00 zł
 • sizer
  Ibuvit D 2000 30 kaps.
  10,90 zł

Ibuvit D to krople w kapsułkach twist-off do postępowania dietetycznego w uzupełnianiu niedoborów witaminy D u niemowląt.

Właściwości składników

Witamina D dla niemowląt i dzied od pierwszych dni życia. Witamina D jest potrzebna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju kości u dzieci. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Witamina D pomaga również w utrzymaniu zdrowych zębów i w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Witamina D jest syntetyzowana naturalnie w skórze pod wpływem działania promieni słonecznych oraz w niewielkich ilościach dostarczana wraz z mlekiem matki. Dodatkową ilość witaminy D w dawce dziennej 10 mcg, co odpowiada 400 j.m., należy podawać dziecku przez cały okres karmienia piersią.

Składniki

oleje roślinne (kokosowy i palmowy), witamina D (cholekalcyferol - witamina D3).

Składniki otoczki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Zalecane dzienne spożycie

Zalecane jest podawanie zawartości jednej kapsułki dziennie.

W celu otworzenia kapsułki należy przekręcić i oderwać końcówkę a następnie wycisnąć zawartość do wcześniej przygotowanej porcji mleka matki lub bezpośrednio do buzi dziecka. Należy zachować ostrożność aby nie upuścić kapsułki do ust dziecka oraz delikatnie naciskać kapsułkę, by nie doprowadzić do gwałtownego rozprysku płynu.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Ciąża i dziecko