sizer
 • Hylo-Care krople 10 ml - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Hylo-Care krople 10 ml

43,90 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Hylo-Parin krople 10 ml
  39,89 zł
 • sizer
  Hyal-Drop Multi 10 ml
  25,90 zł
 • sizer
  Thealoz krople do oczu 10ml
  35,17 zł
 • sizer
  Ektin krople do oczu 10ml
  23,70 zł
 • sizer
  Hyal-Drop Pro krople 10 ml
  28,90 zł
 • sizer
  Hialeye 0,4% krople 10 ml
  35,49 zł

HYLO CARE jest sterylnym roztworem kropli ocznych bez środków konserwujących zawierającym 1 mg/ml hialuronianu sodu, dekspantenol, bufor cytrynianowy i wodę.

Nawilżanie i wspomaganie leczenia uszkodzeń powierzchni oka, powstałych np. w wyniku suchego oka lub będących następstwem zabiegów operacyjnych.

HYLO-CARE zawiera sól sodową kwasu hialuronowego, naturalną substancję występującą zarówno w oku, jak i całym organizmie człowieka. Hialuronian sodu posiada szczególne fizykalne właściwości tworzenia równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu łzowego, który nie ulega szybkiemu zmyciu i nie upośledza widzenia.

HYLO-CARE może być bez przeszkód stosowany w ciągu dnia. W odróżnieniu od maści, które zawierają komponenty tłuszczowe, nie zaburza on widzenia.

W skład HYLO-CARE wchodzi również dekspantenol, substancja należąca do szerokiej grupy witamin B. Dekspantenol wspomaga skutecznie nawilżające właściwości hialuronianu sodu. Dekspantenol posiada również właściwości wspomagania gojenia się zranień. Niewielkie powierzchniowe uszkodzenia oka powstałe na skutek upośledzenia filmu łzowego, podobnie jak te, będące wynikiem zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych na oku, szybciej się goją.

HYLO-CARE zapewnia nie tylko wystarczające nawilżanie oka, ale powoduje również prawidłową regenerację rogówki i spojówki

Jak często i jak długo można stosować HYLO-CARE®?

Zwykle podaje się 3x dziennie 1 kroplę do worka spojówkowego każdego oka. W razie silniejszych dolegliwości HYLO-CARE może być stosowany częściej. W przypadku konieczności częstszego stosowania, np. częściej jak 10 razy dziennie, należy poddać się badaniu okulistycznemu. HYLO-CARE przeznaczony jest do długotrwałego stosowania, jednak przy dolegliwościach utrzymujących się przez dłuższy czas (dotyczy to zresztą wszelkich schorzeń), należy zgłosić się do lekarza okulisty.

Po pierwszym otwarciu opakowania bezpośredniego HYLO-CARE® może być używany przez okres 6 miesięcy.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowe oczy