sizer
 • Hylo-Care krople 10 ml - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Hylo-Care krople 10 ml

1 opinia
Cena:
32,87 zł
Powiązane produkty
 • sizer
  Hylo-Parin krople 10 ml
  35,21 zł
 • sizer
  Hyal-Drop Multi 10 ml
  25,90 zł
 • sizer
  Thealoz krople do oczu 10ml
  35,17 zł
 • sizer
  Ektin krople do oczu 10ml
  25,90 zł
 • sizer
  Hyal-Drop Pro krople 10 ml
  28,90 zł
 • sizer
  Hialeye 0,4% krople 10 ml
  35,49 zł
 • sizer
  Hylo-Dual Intense krople do oczu 10 ml
  45,20 zł

Sterylny roztwór kropli do oczu bez zawartości fosforanu i konserwantów.

Preparat przeznaczony do nawilżania i wspomagania leczenia uszkodzeń powierzchni oka powstałych np. w wyniku suchego oka lub będących następstwem zabiegów operacyjnych.

Czym jest HYLO CARE®?

HYLO CARE® jest sterylnym roztworem kropli ocznych bez środków konserwujących zawierającym 1 mg/ml hialuronianu sodu, dekspantenol, bufor cytrynianowy i wodę.

Do czego potrzebny jest HYLO CARE®?

Do nawilżania i wspomagania leczenia uszkodzeń powierzchni oka, powstałych np. w wyniku suchego oka lub będących następstwem zabiegów operacyjnych.

Kiedy należy stosować HYLO CARE®?

Ciągłe nawilżanie zewnętrznych struktur oczu takich jak spojówka i rogówka jest niezbędnym warunkiem do utrzymania zdrowych oczu.

Oko jest fizjologicznie nawilżane przez łzy. Zdarza się jednak, że nawilżanie staje się niewystarczające lub skład łez jest nieprawidłowy. Oko reaguje wówczas zaczerwienieniem, swędzeniem, odczuciem obecności ciała obcego, zmęczeniem.

Oznaki zaburzenia wydzielania łez mogą wystąpić w suchych, klimatyzowanych pomieszczeniach lub być następstwem podawania określonych leków, czy też być wynikiem starzenia się.

Komórki spojówki i rogówki ulegają ciągłemu odnawianiu. Optymalny przebieg tego procesu możliwy jest jedynie w wilgotnym środowisku. Dlatego ważnym jest, aby także po zabiegach chirurgicznych przeprowadzanych na oku, było ono w wystarczającym stopniu nawilżane, co przyczyni się do prawidłowego przebiegu procesu gojenia.

Stosowanie kropli do oczu HYLO CARE® przywraca stan równowagi.

HYLO CARE® zawiera sól sodową kwasu hialuronowego, naturalną substancję występującą zarówno w oku jak i całym organizmie człowieka. Hialuronian sodu posiada szczególne fizykalne właściwości tworzenia równomiernego, stabilnego, długo utrzymującego się na powierzchni oka filmu łzowego, który nie ulega szybkiemu zmyciu i nie upośledza widzenia.

HYLO CARE® może być bez przeszkód stosowany w ciągu dnia. W odróżnieniu od maści, które zawierają komponenty tłuszczowe, nie zaburza on widzenia.

W skład HYLO CARE® wchodzi również dekspantenol, substancja należąca do szerokiej grupy witamin B. Dekspantenol wspomaga skutecznie nawilżające właściwości hialuronianu sodu.

Dekspantenol posiada również właściwości wspomagania gojenia się zranień. Niewielkie powierzchniowe uszkodzenia oka powstałe na skutek upośledzenia filmu łzowego, podobnie jak te, będące wynikiem zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych na oku, szybciej się goją.

HYLO CARE® zapewnia nie tylko wystarczające nawilżanie oka, ale powoduje również prawidłową regenerację rogówki i spojówki.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Zdrowe oczy