Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Heel Traumeel S krople 30 ml - 1 - Apteka HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Heel Traumeel S krople 30 ml

1 opinia
Cena:
34,82 zł

Traumeel® S łagodzi ból i obrzęk oraz redukuje zapalenie w przypadku urazów, drobnych kontuzji (np. stłuczenia, krwiaki, siniaki), naciągnięć i przeciążeń mięśni, więzadeł i ścięgien oraz przy bólach mięśni i stawów.

Lek ten działa w oparciu o składniki roślinne i mineralne w sposób odmienny od leków przeciwbólowych i niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Jest dobrze tolerowany, można go łączyć z innymi lekami.
Stosować wspomagająco po urazach takich, jak skręcenia stawów oraz w łagodnych dolegliwościach bólowych mięśni i stawów.

Zalecana dawka to
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zwykle po 10 kropli 3 razy dziennie.
Krople można zmieszać z niewielką ilością wody.

Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na jedną z substancji czynnych lub pomocniczych, nadwrażliwość na arnikę (Arnica montana), rumianek (Chamomilla recutita), krwawnik pospolity (Achillea millefolium) lub inne rośliny z rodziny złożonych (Asteraceae, dawniej Compositae).
Z zasady jeżówka (Echinacea) nie powinna być stosowana przy postępujących chorobach układowych jak: gruźlica, białaczka i choroby podobne obrazem klinicznym do białaczki, zapalne schorzenia tkanki łącznej (kolagenozy), choroby autoimmunologiczne, stwardnienie rozsiane, AIDS, zakażenie wirusem HIV lub inne przewlekłe choroby wirusowe.
Nie stosować u dzieci do 12 roku życia. Nie stosować w ciąży i podczas karmienia piersią.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Homeopatia