Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
sizer
  • Aspirin Effect 10 sasz. - 1 - apteka internetowa HIT
Prezentowane zdjęcie ma charakter poglądowy.

Aspirin Effect 10 sasz.

1 opinia
Cena:
16,69 zł
Powiązane produkty
  • sizer

    Aspirin C 20 tabl. mus.

    29,30 zł
  • sizer

    Aspirin C 10 tabl. mus.

    14,90 zł
  • sizer

    Aspirin ULTRAFAST 12 tabl.

    13,60 zł
  • sizer

    Polopiryna Complex 8 sasz.

    11,54 zł
  • sizer

    Aspirin Pro 500 mg 8 tabl.

    7,90 zł
  • sizer

    Aspirin Pro 500 mg 20 tabl.

    18,90 zł

Preparat w postaci granulatu, zawierającego kwas acetylosalicylowy, stosowanego w gorączce i przeziębieniu.

Skład:
1 sasz. zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.

Wskazania:
Dolegliwości bólowe: ból głowy, bóle mięśni, stawów, pleców. Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie.

Dawkowanie:
Granulat umieścić bezpośrednio na języku.

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, hamuje agregację płytek krwi.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek inny składnik preparatu, skaza krwotoczna, ostra choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, napady astmy oskrzelowej w wywiadzie, wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych, jednoczesne stosowanie metotreksatu w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ciężka niewydolność serca, ciężka niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, ostatni trymestr ciąży, dzieci w wieku do 12 lat w przebiegu infekcji wirusowych.

Najpopularniejsze produkty w kategorii Przeziębienie i grypa