Wymagany JavaScript
Do poprawnego działania sklepu wymagana jest włączona obsługa JavaScript.
Opryszczka, zajady, pielęgnacja ust
Opryszczka, zajady, pielęgnacja ust
Średnia ocena: 4.4 Na podstawie: 54 ocen
Postać
Działanie
Główne składniki
Problem
Część ciała
Sposób aplikacji
Płeć
Wiek

Tabletki, plastry, maści na opryszczkę / zajady

W asortymencie naszej apteki internetowej można znaleźć wiele specyfików, które umożliwią skuteczną walkę z opryszczką. W ofercie są dostępne praktyczne maści, niezawodne plastry, a także tradycyjne tabletki, które zbierają pozytywne opinie wśród osób zmagających z pęcherzykami na ustach. Dzięki różnorodności produktów przeznaczonych na tę przypadłość można lepiej dostosować lek do własnych preferencji. W katalogu nie zabrakło także specjalistycznych kremów na zajady, których cena jest bardzo przystępna. 

sizer

Compeed niewidoczne plastry na opryszczkę 15 szt.

24,20 zł
sizer

Tonisan H żel na opryszczkę 2 g

9,42 zł
sizer

Apibon krem 30 ml

17,32 zł
sizer

Herpex krem 2 g

9,35 zł
sizer

Hascovir Pro krem 5 g

10,49 zł
sizer

Hascovir Control 200 mg 25 tabl.

17,74 zł
sizer

Vratizolin 3% krem (30 mg / g) 3 g

24,90 zł
sizer

Zovirax Intensive krem 2 g

19,00 zł
sizer

Zovirax DUO krem 2 g

29,80 zł
sizer

Lips na zajady i afty 30 tabletek

7,88 zł
sizer

Lips maść na zajady 5 ml

13,13 zł
sizer

Lips Help maść na opryszczkę 10 ml

11,45 zł
sizer

Zajadex maść 10 ml

12,59 zł
sizer

Heviran Comfort 200 mg 25 tabl.

17,49 zł
sizer

Sonol płyn na opryszczkę 8 g

11,44 zł
sizer

inVirum 200mg 30 tabl.

15,99 zł
sizer

Solcoseryl pasta do stosowania w jamie ustnej 5 g

39,90 zł

Za powstawanie opryszczki na ustach odpowiedzialny jest wirus HSV1, który przenoszony jest drogą kropelkową. Chociaż szacuje się, że jego nosicielem jest około 80% populacji, to popularne „zimno” występuje wyłącznie u połowy z nich.  Wywołane przez HSV1 zapalne pęcherzyki na ustach wyglądają bardzo nieestetycznie i powodują nieprzyjemne pieczenie, dlatego warto z nimi walczyć z pomocą odpowiednich specyfików. Zarówno maść, jak i plastry służą złagodzeniu objawów choroby i mogą skrócić okres leczenia.

Na szczególną uwagę w asortymencie naszej apteki online zasługują plastry na opryszczkę, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników. Należy je aplikować bezpośrednio na pęcherzyki, najlepiej w momencie ich pojawienia się na ustach. Specyfik skutecznie maskuje „zimno”, przez co staje się praktycznie niewidoczne, a także stanowi on miejscową tarczę antywirusową. Plastry tworzą optymalne środowisko do walki z opryszczką, przez co zmniejszają ryzyko powstania strupa. Produkt można stosować na każdym etapie choroby aż do jej całkowitego wyleczenia. 

W poszukiwaniu bardziej budżetowego leku na „zimno” warto sprawdzić jedną z naszych maści, których cena jest bardzo przystępna. W asortymencie można znaleźć specjalistyczne kremy marki Endvir, Apibon, Hasovir, Herpex i wiele innych. Każdy specyfik powstał na bazie aktywnych składników, które dobrze sobie radzą w walce z wirusem HSV1. W ofercie dostępne są produkty zawierające acyklowir oraz substancje pomocnicze m.in. ekstrakt z melisy, drzewa herbacianego oraz witaminy z grupy B. 

Korzystając ze specjalistycznych leków, można zwalczyć nie tylko opryszczkę, ale również popularne zajady. Zapalenie kącików ust skutkujące powstawaniem nadżerek jest przeważnie wywołane przez drożdżaki i jest bardzo nieprzyjemną przypadłością, którą można zwalczyć z pomocą specjalistycznych maści. W ofercie mamy aktywne dermokosmetyki w dobrej cenie, pochodzące od sprawdzonych firm farmaceutycznych. Proponujemy produkty na bazie szałwii lekarskiej z dodatkiem witaminy B12 oraz cynku.